Rok Osobisty numer 2

Jeśli nie wiesz, jak wyliczyć swój rok osobisty zajrzyj tutaj.

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 2 to zapraszam do lektury.

Słońce chowa się za horyzontem, a jego blask zaczyna odbijać księżyc, pod którego patronatem znajdujesz się w trakcie roku drugiego. Światło odbite symbolizuje niepewość, która na pewno nie raz niezauważenie wplecie się w twoje myśli. W podejmowaniu stanowczych działań i rozwiewaniu wątpliwości pomóc mogą rodzina i przyjaciele, więc nie obawiaj się współpracy z bliskimi. Bacz jednak na rady, które zupełnie odbiegają od podszeptów twojej intuicji.
Z powodu wspomnianej niepewności wystąpić może bierność w działaniu, która pozostawiona odłogiem urośnie do rozmiarów na tyle dużych, że poradzenie sobie z nią wymagać będzie olbrzymich pokładów energii. Bierność jest potężnym wampirem energetycznym i karmienie go nie jest wskazane – chyba, że nafaszerujemy go czosnkiem. Czosnkiem w tym przypadku jest kreatywne działanie i robienie rzeczy, które sprawiają nam przyjemność. Nie oczekuj poklasku, ani zewnętrznych korzyści płynących z twoich działań. Pamiętaj, że robisz je przede wszystkim dla siebie, a pozytywna energia przychodzi wraz z satysfakcją. W chwilach zwątpienia i apatii poszukaj radości w tym, co angażuje cię w sposób pozytywny.
Błądzić jest rzeczą ludzką i musisz zaakceptować omyłki, które na pewno wystąpią. Kreowanie naszej rzeczywistości metodą prób i błędów jest jak najbardziej akceptowalne, ale znacznie lepiej będzie trzymać się wcześniej obranej ścieżki i planu.
W tym roku jesteśmy podatni na emocje – empatyczni i wrażliwi. Dlatego relacje międzyludzkie grać będą pierwsze skrzypce. Budowanie trwałych więzi, zaangażowanie w przyjaźń i współpracę, poszukiwania bądź pielęgnowanie miłości – to wszystko występować będzie na porządku dziennym. Nie wszystkie nawiązane znajomości będą strzałem w dziesiątkę, lecz niech nie przeszkodzi ci to w staraniach.

Komentarze

Wyślij Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może zainteresuje Cię też