Rok Osobisty numer 7

Jeśli nie wiesz, jak wyliczyć swój rok osobisty zajrzyj tutaj.

Skoro już wiesz, że aktualnie Twój Rok Osobisty to 7 to zapraszam do lektury.

Szczęśliwa siódemka ma w przypadku lat osobistych wielką moc. Jej wibracja sprzyja rozwojowi duchowemu i poszerzaniu świadomości, a więc nabieraniu dystansu do materialnych przyjemności i szukaniu większej prawdy w świecie. Twoja ziemska egzystencja odsuwa się na boczny plan, a ty możesz na chwile oderwać się od wszelkich przyziemnych i doczesnych potrzeb, a zastanowić nad wiecznością. Z dystansu, który nabierzesz, będzie ci łatwiej spojrzeć na wszelkie problemy i komplikacje, jakie spiętrzyły się w twoim życiu. Dzięki temu prościej będzie się z nimi pogodzić, a następnie zacząć wymyślać sposoby ich rozwiązania.
Możesz odbyć niejedną podróż ale będzie to raczej podróż metafizyczna – po zakamarkach własnego umysłu, a być może innych wymiarach świadomości. Tego typu podróże mogą zupełnie odmienić twoje dotychczasowe spojrzenie na świat i dar życia. Możesz zacząć bardziej doceniać i wykorzystywać swój czas. Sprawy do tej pory skomplikowane nagle wydadzą się proste i będzie łatwiej się z nimi zmierzyć. Cały twój dotychczasowy styl życia może ulec przewartościowaniu.
Wibracja roku siódmego sprzyja wewnętrznej kontemplacji, stąd zauważyć możesz spadek energii w sferach towarzyskich – więcej tej energii idzie do wewnątrz, a nie na zewnątrz. Niezbyt często pojawią się chęci do imprezowania i poznawania nowych ludzi. Przełoży się to też na twoje życie zawodowe – z mniejszym zapałem będziesz wstawać do pracy, nowych zadań raczej nie powitasz z entuzjazmem, a zarabianie pieniędzy może wydać się trudnym obowiązkiem, a nie ekscytującym wyzwaniem. To nie problem, ponieważ ochota na rozwój wewnętrzny będzie do tego doskonałą przeciwwagą. Skupisz się na poznawaniu siebie, rozwoju duchowym i artystycznym, poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności. Rok ten sprzyja także i tym normalnym podróżom, które mogą tak samo przynieść wiele wspaniałych doświadczeń.

Komentarze

Wyślij Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może zainteresuje Cię też