Reiki

Umów się

Czym jest REIKI?

REIKI to japoński system uzdrawiania, oparty na tradycyjnej metodzie przekazywania energii życiowej ,,Ki’’. Energia ta, oznacza uniwersalną moc życia, którą posiada każdy z nas. Uosabia wszechogarniającą siłę Wszechświata, która zasila i ożywia wszystkie istnienia. Jest energią twórczą, budującą, wypełniającą światłem, napełniającą radością oraz otwierającą na duchowy wymiar naszego życia. REIKI nie może nikogo skrzywdzić ani zranić, jest bowiem światłem, bezwarunkową miłością i czyni tylko dobro.

Każdy z nas, rodzi się z wpisaną w kod DNA umiejętnością samouzdrawiania. Wszelkie choroby są zakłóceniem harmonii i prawidłowego przepływu energii przez nasze ciała. Zazwyczaj powstają w wyniku emocjonalnej traumy, negatywnych doświadczeń mentalnych, duchowej rozpaczy. Lekarstwa podawane na poziomie ciała fizycznego usuwają objawy, lecz nie likwidują przyczyn choroby, która po jakimś czasie wraca. Aby trwale zlikwidować źródło dolegliwości, trzeba dotrzeć do wnętrza i usunąć przyczynę, która funkcjonuje jak matryca, rzeźbiąca w ciele, stale ten sam wzór schorzenia.

REIKI pracuje na wszystkich poziomach, reguluje przepływ energetyczny nie tylko w ciele, ale także na płaszczyznach subtelnych. Jej działanie jest wielowątkowe i holistyczne. Usuwa podłoże nękających nas chorób i każdą dysharmonię, jaką „znajdzie po drodze”, poprzez regulację energetyczną i uruchomienie procesu samouzdrawiania. Zatem REIKI jest częścią nas i naszym genetycznym dziedzictwem. Kiedy poddajesz się inicjacji, nie dostajesz czegoś obcego, lecz wzmacniasz coś, co już masz w sobie.

Jak wygląda zabieg REIKI?

Zabieg REIKI jest bezinwazyjnym oraz bezbolesnym przekazaniem Uniwersalnej Energii Życia osobie potrzebującej. Zabieg pełny, trwa od 1 do 1,5 godziny, natomiast zabieg skrócony trwa od 20 do 40 minut. Czas trwania zabiegu, zawsze jest dostosowany do osoby przyjmującej REIKI, jej stanu emocjonalnego i fizycznego.

Osoba poddająca się zabiegowi,niejczęściej przyjmuje go w pozycji leżącej, pozostając cały czas w ubraniu. W trakcie zabiegu klient wycisza się i relaksuje. Cały zabieg polega na przekazaniu energii poprzez przykładanie dłoni terapeuty do określonych miejsc na ciele klienta.
Częstotliwość zabiegów REIKI, uzależniona jest od stanu zdrowia oraz ogólnej kondycji osoby potrzebującej. W zależności od potrzeb, może to być kilka lub kilkanaście spotkań. Natomiast w przypadkach bardziej wymagających, zalecana jest terapia nawet kilkumiesięczna. Wszystkie zabiegi oraz ich dopasowana częstotliwość, mają na celu przywrócenie równowagi energetycznej w ciele klienta, która zapoczątkuje proces samoleczenia.

Zabieg REIKI przynosi:

 • Ulgę w cierpieniu
 • Zmniejszenie bólu 
 • Ustąpienie dolegliwości chorobowych
 • Przyspiesza proces leczenia oraz regeneracji organizmu
 • Przywraca wewnętrzny spokój i harmonię 
 • Wzrost wewnętrznej mocy i radości istnienia

Ważne, aby osoba poddająca się zabiegom REIKI nie rezygnowała z klasycznego leczenia pod nadzorem lekarza.

Co daje inicjacja REIKI?

REIKI przede wszystkim, bardzo przyspiesza Twój rozwój duchowy. Od chwili inicjacji skończy się Twoja piesza wędrówka przez życie – dostaniesz „samochód”, który pozwala Ci o wiele szybciej realizować program duszy. REIKI również daje możliwość samoleczenia oraz leczenia innych. Prowadzi do równowagi, rozpuszcza blokady, sprzyja pełnemu odprężeniu, usuwa stres i przyczyny chorób oraz oczyszcza z toksyn. Jest to energia, która nie może nikomu zaszkodzić, ponieważ płynie zawsze w takiej ilości, jakiej w danym momencie potrzebujesz Ty oraz biorca.

Na czym polega inicjacja REIKI?

Inicjacja REIKI, jest niczym zapalenie światła w pomieszczeniu, w którym od zawsze istniała instalacja elektryczna, lecz nie świeciło światło. Kiedy poddajesz się wtajemniczeniom REIKI, uruchamiasz swoją własną wspaniałą moc, polegającą na umiejętności pobierania, przyswajania i przekazywania energii. Dzięki procesowi inicjacji z Twoich dłoni płynie uzdrawiająca siła, dzięki której wszystko czego dotkniesz, wypełni się cudownym boskim Światłem (energią życiową). Ta umiejętność czerpania z Najwyższego Źródła, pozostaje w Tobie na zawsze. 

Uzyskanie REIKI nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań, ani właściwości. Wystarczy chcieć. Nie ma znaczenia wiek, płeć, rasa czy wyznanie. Pamiętaj: REIKI nie jest religią! Ponieważ jest naszą genetycznie wpisaną właściwością, może ją stosować każdy człowiek, również ateista. Jedyną przeszkodą jest niechęć lub lęk przed tą metodą.

Jako aktywny Mistrz REIKI udzielam inicjacji: pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Każdy uczestnik moich zajęć, otrzymuje ode mnie dyplom potwierdzający ukończenie inicjacji oraz skrypt, w którym znajdzie całą niezbędną wiedzę do pracy z REIKI.

Dodatkowo, jako jedna z nielicznych na rynku, dodatkowo zapraszam na osobiste spotkanie, na które umawiamy się tuż po jego ukończeniu inicjacji, podczas którego odpowiem wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Po skończonej inicjacji, nie kończy się nasza wspólna przygoda. W każdej chwili, możesz do mnie napisać w sprawach dotyczących pracy z energią REIKI. Wspieram moich uczniów, jak tylko mogę. Zatem jeśli spełnisz określone wymagania to, umieszczę Cię na mojej stronie i będę polecać Twoje usługi innym.

Dostaniesz ode mnie również, zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, w której znajdują się absolwenci moich kursów REIKI. Znajdziesz tam mnóstwo cudownych osób praktykujących REIKI, które wesprą Cię swoim doświadczeniem oraz niesamowitą wiedzą, jaką posiadają.

I Stopień REIKI:

Wprowadzi Cię w tajemnice Reiki za pomocą czterech inicjacji (dwóch oczyszczających i dwóch harmonizujących). Twoje ciała energetyczne i czakry, zostaną oczyszczone i zharmonizowane, po to, aby móc swobodnie korzystać z przepływu energii Reiki. Rytuały te, zapoczątkują trwający 21 dni proces oczyszczania Twojego organizmu. 

Podczas zajęć, nauczysz się, jak łączyć w dowolnym momencie z źródłem energii REIKI oraz przekazywania jej poprzez dotyk. Poznasz sposoby układania dłoni w odpowiednich miejscach na ciele, a także dowiesz się przy jakich dolegliwościach, pomocne są, jakie pozycje.

Nauczysz się przekazywać energię Reiki sobie oraz innym. Poznasz BHP, jakiego należy przestrzegać podczas przeprowadzania sesji. Dowiesz się, jak harmonizować czakry oraz poznasz filozofię Reiki –  pięć zasad, które powinny stać się Twoją codzienna praktyką.

Dar Reiki, jaki otrzymasz podczas inicjacji pierwszego stopnia, zatrzymujesz na zawsze. Inicjacje pomagają przede wszystkim, podnieść poziom Twojej energii życiowej oraz wprowadzają ład i harmonię do Twojego życia.

Inicjacja na odległość:

 • Spotykamy się za pomocą Skype i ustalamy harmonogram spotkań.
 • Po ustaleniu terminów i zaksięgowaniu wpłaty na konto, wysyłam na wskazany e-mail, skrypt z którym należy się zapoznać. 
 • Spotkanie organizacyjne za pomocą Skype, trwające około 15 min.
 • Cztery inicjacje wprowadzające w tajemnice REIKI oraz otwierające. kanały energetyczne. (Warto zrobić wszystkie cztery inicjacje jednego dnia o pełnych godzinach np. 12:00, 13:00, 14:00, 15:00). 
 • Inicjacje trwają około 10 min każda. Osoba inicjowana powinna siedzieć w pozycji medytacyjnej z otwartymi dłońmi, nie krzyżując rąk, ani nóg.
 • Po każdym przekazie piszmy do siebie maile lub wiadomości na Skype (kwestia do ustalenia).
 • Po zakończeniu ostatniej z czterech inicjacji, rozmawiamy przez około 30 min, o Twoim przeżyciu, przemyśleniach lub wątpliwościach Podczas rozmowy odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Inicjacja stacjonarna:

 • Jeśli wolisz - zapraszam Cię do swojego domu, w wybranym przez Ciebie dniu wolnym od pracy, na przykład w sobotę.
 • Czas szkolenia to, około 4 godziny.
 • Zapewniam ciepłą, rodzinną atmosferę.
 • Nakarmię Cię dobrym jedzeniem.
 • Odpowiem na Twoje pytania, nie tylko na te, związane z Reiki, spędzimy razem piękny czas.
 • Na zakończenie otrzymasz ode mnie dyplom potwierdzający ukończenie I stopnia REIKI. 
 • Inicjacje to, coś więcej niż zwykłe szkolenie. To podróż w głąb siebie
  • podczas pierwszego stopnia Reiki, inicjuje Cię cztery razy.
 • Pierwsze dwie inicjacje mają działanie oczyszczające, a pozostałe dwie, harmonizujące. Prawdopodobnie nie ma, silniejszego zabiegu energetycznego, niż inicjacje Reiki.
 • Ubierz się wygodnie, nie pij dzień wcześniej alkoholu. Przyjedź do mnie, a wyjedziesz w kompletnie innej wibracji.
 • Otrzymasz ode mnie kilka prezentów m.in. książkę ,,Czas na Reiki’’ autorstwa Bogusławy Andrzejewskiej.

Dzięki osiągnięciu I stopnia Reiki:

 • Doznasz energetycznego oczyszczenia oraz harmonizacji czakr.
 • Będziesz mógł wykonywać zabiegi Reiki innym.
 • Znacząco podniesiesz swój poziom energii życiowej.
 • Nauczysz się czerpać energię z nieograniczonego źródła energii Reiki, którą możesz wykorzystać w samoleczeniu lub leczeniu innych osób.
 • Nauczysz się układu położenia dłoni, dzięki którym wzmocnisz moc oraz skuteczność w leczeniu stacjonarnym siebie oraz innych osób.
 • Poznasz BHP jakiego należy przestrzegać podczas przeprowadzania sesji oraz 5 zasad stosowania REIKI.

II Stopień REIKI:

Znacznie zwiększy, poziom Twojej energii życiowej, dzięki czemu poznane przez Ciebie na pierwszym stopniu techniki układania rąk, zadziałają ze wzmożoną mocą przekazu. 

Drugi stopień składa się z jednej inicjacji oraz nauki trzech tajemnych znaków i trzech aktywujących je mantr/kotodam. Znaki zwiększają moc przepływu energii Reiki oraz skracają czas potrzebny do jej przekazywania. 

Nauczysz się przesyłania energii Reiki na odległość. Dzięki czemu otrzymasz możliwość wysyłania jej do sytuacji, zdarzeń i osób w teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. W ten sposób możesz zmienić swój stosunek emocjonalny do tego co było, jak również otaczać przyszłe sytuacje (np. rozmowa kwalifikacyjna, egzamin itp.) energią Reiki, która zawsze przynosi pozytywne rozwiązanie, najlepsze dla danej sytuacji czy osoby. 

Podczas drugiego stopnia, otrzymasz narzędzia o dużej mocy i nieograniczonym zasięgu, z którymi możesz pracować bardzo skutecznie na wielu poziomach, uwalniając się od traum, lęków, blokad psychicznych i mentalnych. Dowiesz się, jak porządkować swoje życie emocjonalne i uczuciowe.

Inicjacja na odległość:

 • Spotykamy się za pomocą Skype i ustalamy harmonogram spotkań.
 • Po ustaleniu terminów i zaksięgowaniu wpłaty na konto, wysyłam na wskazany e-mail, skrypt z którym należy się zapoznać. 
 • Spotkanie organizacyjne za pomocą Skype, trwające około 15 min.
 • Jedna inicjacja REIKI podnosząca Twój poziom zaawansowania oraz dająca możliwość przesyłania energii REIKI na odległość. (Inicjacja trwa około 10 min. Osoba inicjowana powinna siedzieć w pozycji medytacyjnej z otwartymi dłońmi, nie krzyżując rąk, ani nóg).
 • Po zakończeniu inicjacji, rozmawiamy przez około 30 min, o Twoim przeżyciu, przemyśleniach lub wątpliwościach. Podczas rozmowy odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Inicjacja stacjonarna:

 • Jeśli wolisz - zapraszam Cię do swojego domu, w wybranym przez Ciebie dniu wolnym od pracy, na przykład w sobotę.
 • Czas szkolenia to, około 2 godzin.
 • Zapewniam ciepłą, rodzinną atmosferę.
 • Nakarmię Cię dobrym jedzeniem.
 • Odpowiem na Twoje pytania, nie tylko na te, związane z Reiki, spędzimy razem piękny czas.
 • Na zakończenie otrzymasz ode mnie dyplom potwierdzający ukończenie II stopnia REIKI.
 • Inicjacja to, coś więcej niż zwykłe szkolenie. To podróż w głąb siebie – podczas drugiego stopnia Reiki, inicjuje Cię raz dając Ci dostęp do tajnych znaków.
 • Ubierz się wygodnie, nie pij dzień wcześniej alkoholu. Przyjedź do mnie, a wyjedziesz w kompletnie innej wibracji.
 • Otrzymasz ode mnie kilka prezentów m.in. książkę ,,Czas na Reiki’’ autorstwa Bogusławy Andrzejewskiej.

Dzięki osiągnięciu II stopnia Reiki:

 • Znacznie zwiększysz poziom Twojej energii życiowej.
 • Poznasz trzy tajemne znaki oraz trzy aktywujące je mantry/kotodamy, dzięki którym zwiększysz moc przepływu energii Reiki oraz skrócisz czas potrzebny do jej przekazania.
 • Nauczysz się przekazywać energię Reiki na odległość.
 • Nauczysz się wykorzystywać energię Reiki w skutecznym uwolnieniu się od traum, lęków, blokad psychicznych i mentalnych.
 • Dowiesz się, jak porządkować swoje życie emocjonalne i uczuciowe oraz będziesz mógł pomagać innym.

III Stopień REIKI (Mistrzowski):

Składa się z jednej inicjacji, podczas tej ceremonii uzyskasz tytuł mistrzowski, który w mojej linii uprawnia do nauczania oraz inicjowania innych osób. Podczas tych zajęć, poznasz również czwarty znak Reiki - znak mistrzowski oraz nauczysz się aktywującej go mantry/kotodamy. 

Na poziomie III stopnia pracujemy z własną duchowością oraz bardzo silnie pracujemy ze swoim wnętrzem, transformując je. Na tych zajęciach uczysz się rytuałów, inicjacji oraz metodyki prowadzenia zajęć, czyli propagowania REIKI, jako spójnego systemu samouzdrawiania lub pomocy w samo uzdrawianiu. Po tych zajęciach masz pełną wiedzę o metodzie oraz sporą praktykę w jej stosowaniu.

Inicjacja na odległość:

 • Spotykamy się za pomocą Skype i ustalamy godzinę inicjacji oraz czas szkolenia.
 • Po ustaleniu terminów i zaksięgowaniu wpłaty na konto, wysyłam na wskazany e-mail, skrypt z którym należy się zapoznać. 
 • Spotkanie organizacyjne za pomocą Skype, trwające około 15 min przed inicjacją, a potem drugie po inicjacji.
 • Nie ograniczam czasu na szkolnie – mam dla Ciebie cały dzień, a potem masz do mnie dostęp mailowy tak często jak tego potrzebujesz.

Inicjacja stacjonarna:

 • Jeśli wolisz - zapraszam Cię do swojego domu, w wybranym przez Ciebie dniu wolnym od pracy, na przykład w sobotę.
 • Czas szkolenia to, tak długo jak będziesz potrzebować.
 • Zapewniam ciepłą, rodzinną atmosferę.
 • Nakarmię Cię dobrym jedzeniem.
 • Odpowiem na Twoje pytania, nie tylko na te, związane z Reiki, spędzimy razem piękny czas.
 • Na zakończenie otrzymasz ode mnie dyplom potwierdzający ukończenie III stopnia REIKI - stopnia mistrzowskiego.
 • Inicjacja to, coś więcej niż zwykłe szkolenie. To podróż w głąb siebie – podczas trzeciego stopnia REIKI, inicjuje Cię raz, lecz przenoszę Cię na zupełnie inny wymiar duchowości. 
 • Ubierz się wygodnie, nie pij dzień wcześniej alkoholu. Przyjedź do mnie, a wyjedziesz w kompletnie innej wibracji.
 • Otrzymasz ode mnie kilka prezentów m.in. książkę ,,Czas na Reiki’’ autorstwa Bogusławy Andrzejewskiej.

Dzięki osiągnięciu III stopnia Reiki:

 • Uzyskasz status Mistrza i Nauczyciela.
 • Uzyskasz możliwość inicjowania i nauczania innych.
 • Poznasz czwarty znak - mistrzowski oraz aktywującą go mantrę/kotodamę.
 • Nauczysz się rytuałów przeprowadzania inicjacji oraz metodyki prowadzenia kursów.
 • Osiągniesz najwyższy poziom Twojej energii życiowej.
 • Osiągniesz niczym niezmącony wewnętrzny spokój i harmonię.
Zapraszam też do Szkoły Numerologii, w której nauczę Cię posługiwać się tymi metodami i będziesz mógł nieść tą wspaniałą moc dalej w świat ❤️