Radykalne Wybaczanie

Umów się

Czym jest Radykalne Wybaczanie?

Jest filozofią życia, oferującą narzędzia do pracy z trudnymi doświadczeniami i relacjami, której autorem jest Colin Tipping. Opiera się na zmianie naszej oceniającej perspektywy, którą często patrzymy, na perspektywę w 100% obiektywną. Czyli zmienia nasz sposób postrzegania świata, na wolny od podziału na dobro i zło. 

W przeciwieństwie do innych form wybaczania, Radykalne Wybaczanie jest szybkie i łatwe do nauczenia oraz zastosowania. Daje również natychmiastowe efekty. Narzędzia Radykalnego Wybaczania są niezwykle proste w użyciu i krok po kroku umożliwiają, pozbycie się emocjonalnego bagażu przeszłości, jak również pozwalają nam żyć bez obawy o przyszłość.

Czym się różni Radykalne Wybaczanie od Tradycyjnego?

Wybaczenie, pozwala nam zakończyć nasze wewnętrzne konflikty, które często toczymy od wielu lat. Pozwala nam pozbyć się gniewu, nienawiści, złości i bólu. Pozwala się uzdrowić, dając spokój ducha, poczucie bezpieczeństwa i szczęście. Natomiast każdy, kto próbował wybaczyć, wie, że często nie jest to proces ani łatwy, ani szybki. I tu z pomocą przychodzi Radykalne Wybaczanie. 

Zwykle, kiedy chcemy wybaczyć, musimy pozbyć się chęci potępiania, na rzecz chęci wybaczenia i zapomnienia. Taka metoda bywa jednak długotrwała i mało skuteczna. Radykalne Wybaczanie pozwala nam wyrazić uczucia i emocje, które pojawiły się w wyniku zranienia, jakiego doznaliśmy, takie jak: ból, gniew, złość, nienawiść, i żal, a następnie dokonać ich transformacji. 

Na czym polega transformacja? Jest to wyrażenie gotowości do tego, aby uznać, że przykra sytuacja, która nas spotkała, była w rzeczywistości lekcją dla naszej duszy. Radykalne Wybaczanie zakłada bowiem, że jesteśmy duchowymi istotami, przeżywającymi ludzki los, a osoby, które wyrządzają nam krzywdę, z duchowego punktu widzenia, są naszymi nauczycielami i bez ich pomocy nie moglibyśmy się rozwijać i wypełnić naszej duchowej misji, z jaką przychodzimy na Ziemię. 

Z duchowego punktu widzenia, wszystkie zdarzenia oraz sytuacje w naszym życiu – zarówno te oceniane przez nas jako dobre czy złe, mają jakiś cel i służą rozwojowi naszej duszy. Często nie jesteśmy w stanie zrozumieć w jaki sposób, ponieważ na obecnym poziomie świadomości, bardzo trudno dostrzec nam doskonałość we wszystkim, co nas spotyka. Każdy z nas miał w życiu sytuację, którą początkowo oceniał tylko jako krzywdzącą, a z perspektywy czasu okazało się, że właśnie te doświadczenia, pozwoliły nam stać się, bardziej wartościowymi ludźmi. 

Dzięki Radykalnemu Wybaczaniu:

  • Uwolnisz się od trudnych emocji.
  • Przetransformujesz blokujące Cię, negatywne przekonania.
  • Całkowicie odpuścisz i wybaczysz.
  • Pozytywnie się zaskoczysz, wzruszysz i rozwiniesz.
  • Napełnisz się radością.
  • Ruszysz z miejsca i zrozumiesz siebie.
  • Przyspieszysz swój powrót do zdrowia.
  • Przywrócisz wewnętrzną równowagę i obudzisz uśpioną w Tobie moc.
Zapraszam też do Szkoły Numerologii, w której nauczę Cię posługiwać się tymi metodami i będziesz mógł nieść tą wspaniałą moc dalej w świat ❤️