Książki, o które pytacie

Cześć, pokażę Ci dzisiaj dwie książki, bez których Twój rozwój osobisty nie wzniesie się na wyższy poziom wibracyjny. Są to ,,Możesz uzdrowić swoje życie” Louise Hay oraz ,,Sposób na szczęśliwe życie” Bogusławy Andrzejewskiej. Przybliżę Wam obie autorki tych genialnych książek oraz wyjaśnię dlaczego warto sięgać po ich literaturę.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Codziennie pomagam ludziom przeprogramować ich podświadomość. Spotykamy się na zajęciach grupowych lub na sesjach indywidualnych. Pracujemy na tym, żeby móc przyciągać do swojego życia to czego chcemy. A także pogłębiamy swoją wiedzę, abyśmy wiedzieli jak to osiągnąć.

Aby osiągnąć Wasz zamierzony cel, gorąco polecam dwie książki, które powinny według mnie znaleźć się w każdej domowej biblioteczce. Są to ,,Możesz uzdrowić swoje życie’’ Louise Hay oraz ,,Sposób na szczęśliwe życie’’ Bogusławy Andrzejewskiej. Obydwie panie poświęciły życie na zgłębianiu tajników podświadomości, energii życiowej oraz bezwarunkowej miłości. 

Bogusława Andrzejewska

Bogusława Andrzejewska jest ,,Piątką’’ z dnia w numerologii więc ma naprawdę analityczny umysł oraz serce pobłogosławione przez mistrzostwo 11. Dlatego jej książka jest czymś wielkim, gdy ją czytasz, czujesz jak płynie z niej do Ciebie miłość.

Bogusię znam osobiście, jest to przekochana oraz przewspaniała istota. Napisała świetny podręcznik dla osób, które chcą poprawić poczucie własnej wartości. Bogusia uważa, że jego zaburzenie jest główną przyczyną większości naszych problemów. 

Na ten moment Bogusia wydała jeszcze 6 innych książek. Jej ostatnią książką jest ,,Czas na Reiki’’, którą daję ludziom w prezencie kiedy przychodzą do mnie na drugi stopień inicjacji. Wszystko co napisała Bogusława Andrzejewska, jest naprawdę warte przeczytania. Natomiast książka, którą Wam dzisiaj polecam, jest specjalna oraz naprawdę wybitna. 

Sposób na szczęśliwe życie

W tej książce zawarte jest naprawdę wiele lat pracy, obserwacji oraz opinii na temat wzorców ludzkiego zachowania. Dlatego też, gdy prowadzę zajęcia z Prosperity stosuję ją jako podręcznik.

W ,,Sposób na szczęśliwe życie’’ Bogusia podaje bardzo dużo prostych i praktycznych przykładów ćwiczeń do pracy nad sobą. Wiele osób tak ma, że już poznało tą wiedzę, lecz nie potrafią jej praktycznie zastosować. Moim zdaniem jest to lektura, która rozpuści Waszą niemoc oraz pomoże wdrożyć w życie wiedzę, którą posiadacie.

Polecam tę książkę wszystkim, którzy do mnie przychodzą, a jeszcze nie spotkałem się z osobą, która by wypowiedziała się o niej negatywnie. Wręcz przeciwnie, wszyscy mają bardzo pozytywny odbiór oraz opinię na jej temat. ,,Sposób na szczęśliwe życie” zawsze leży przy moim łóżku, a gdy otwieram ją na dowolnej stronie, jestem przekonana, że to jest to, co teraz powinnam wiedzieć. Tak duża moc się w niej znajduje.

Louise Hay

Louise Hay jest pięknym przykładem skuteczności swoich technik, dzięki nim wyleczyła się z raka. Gdy pracowała w hospicjum, jeszcze bardziej udoskonaliła swoje techniki czego owocem jest właśnie ta książka. Świetnie opisuje w niej objawy psychosomatyczne, afirmacje oraz co zrobić, żeby zacząć dobrze myśleć.

Możesz uzdrowić swoje życie

Jest to kolejne must have jeśli chcesz pracować nad swoim rozwojem osobistym. Louise Hay najpierw opisuje czym są wzorce w podświadomości. Czyli co uważamy na dany temat, dlaczego tak jest, że czujemy, że nie zasługujemy na różne rzeczy. Pisze również o tym, że należy wybaczać. Louise co prawda nie poleca żadnych bardziej złożonych medytacji ale w zamian znajduje się tu niesamowite bogactwo afirmacji.

,,Możesz uzdrowić swoje życie” to Biblia jeśli chodzi o objawy psychosomatyczne. Na ostatnich stronach tej książki znajdziecie tabelkę, która opisuje, która choroba fizyczna spowodowana jest, którymi brakami lub blokadami podświadomości. Pewnie już doskonale wiecie, że choroby naszego ciała fizycznego są wypadkową chrób lub braków naszego ciała astralnego. Dlatego dzięki tej tabelce zlokalizujecie źródło Waszej przypadłości, by potem móc wyleczyć przyczynę choroby, a nie tylko jej skutki.  

Pamiętaj, że zawsze gdy masz tak, że coś Cię boli to znaczy, że przyczyna jest częściowo w głowie. Czasem jest ona mniejsza, czasem większa. Wszyscy zgodnie mówią, że stres jest przyczyną wielu chorób, czyli to co masz w głowie oraz to o czym myślisz.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej jak działa energia, wibracja lub co to jest skala Hawkinsa. Jakie metody oraz dowody na działanie medytacji daje Dr Joe Dispenza. To zapraszam Cię, do przeczytania ich książek, ponieważ również są genialnymi autorami. Natomiast książki, które dzisiaj opisałam są napisane w taki sposób, że podczas czytania, czujesz płynącą miłość, którą autorki wysyłają do Ciebie.

Komentarze

Wyślij Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może zainteresuje Cię też