Kroniki Akaszy

Umów się

Czym są Kroniki Akaszy?

Kroniki Akaszy są trwałym zapisem wszystkiego, co się dzieje i co się kiedykolwiek wydarzyło w przestrzeni i czasie, są również źródłem wiedzy, mądrości i bezwarunkowej miłości. Naucz się z nich korzystać, a znajdziesz odpowiedzi, których poszukujesz. Uzdrowienie, za którym tęsknisz, a zarazem wszechobejmująca miłość, które doprowadzą Cię do rozkwitu, znajdują się w Tobie. Natomiast wskazówki informujące, jak je z Ciebie wydobyć, znajdują się tuż nad Twoją głową, w ósmej czakrze. Zgłębiałam wiele metod uzdrawiania.


Najbardziej urzekła mnie nieustająca i bezwarunkowa miłość, której doświadczam w trakcie połączenia z Kronikami Akaszy, które są sferą, w której pojęcie jedności autentycznie dotyka naszych serc. To miejsce, gdzie przechodzimy od wiedzy, że jesteśmy połączeni z Wszechświatem, do odczucia tej prawdy w naszym wnętrzu. Moją życiową misją jest niesienie pomocy innym w rozwoju osobistym. Udoskonalam oraz rozwijam zdolności uzdrawiania za pomocą Kronik Akaszy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mogę z łatwością pomóc Ci i odczytać oraz zinterpretować informacje, znajdujące się w Twoich Kronikach Akaszy. Dodatkowo, mogę dokonać oczyszczeń energetycznych za pomocą Reiki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Podczas sesji czytania z Twoich Kronik Akaszy, możesz doznać naprawdę głębokiego oczyszczenia.

Jak wygląda sesja odczytu z Kronik Akaszy?

Spotykamy się za pomocą Skype lub innego programu umożliwiającego wideo-rozmowę na sesji, która trwa 1 godzinę i 15 minut. Odczyt z Kronik trwa 1 godzinę, natomiast dodatkowe 15 minut jest na sprawy organizacyjne. Przed wejściem i po wyjściu z Kronik, mamy chwilę by porozmawiać o pytaniach, które chcesz zadać oraz o uzyskanych odpowiedziach od Twoich Przewodników Duchowych - Strażników Kronik Akaszy. Jeśli chcesz, możemy nagrać sesję z odczytu, dzięki czemu będziesz mieć możliwość ponownej analizy, odpowiedzi uzyskanych od Twoich Przewodników Duchowych.

Jak się przygotować do sesji Odczytu z Kronik Akaszy?

Dzień przed sesją nie pij proszę alkoholu i nie przyjmuj żadnych używek. Przygotuj wcześniej i zapisz około 7-9 pytań, o które chcesz zapytać swoich Przewodników Duchowych w Twoich Kronikach Akaszy. Możesz pytać absolutnie o wszystko, co jest związane z Tobą.

Na przykład:

  • Co mam wiedzieć na temat mojej ścieżki rozwoju duchowego?
  • Co mam wiedzieć na temat mojej ścieżki rozwoju zawodowego?
  • Co mam wiedzieć na temat mojej relacji z Kimś mi bliskim (konkretną osobą)?
  • Co mam wiedzieć o mojej firmie?
  • Jaka dieta będzie dla mnie najlepsza?
  • Dlaczego mam wrażenie, że ,,nie mogę ruszyć z miejsca”?
  • Co Przewodnicy mogą mi powiedzieć na temat mojego problemu….?
  • Jakie mam obciążenia w polu energetycznym? (w trakcie sesji jest możliwość oczyszczenia pola)
  • Co mam wiedzieć na temat mojej relacji z pieniędzmi/ w związkach?
  • Dlaczego w dalszym ciągu cierpię z powodu…?

Podczas sesji zapewnij sobie dobre miejsce, gdzie będziemy mogli swobodnie porozmawiać.

Przygotuj sobie na ten czas coś do picia, szklankę wody lub kubek gorącej herbaty i pozwól sobie, aby na ten piękny czas wyłączyć się z życia.

Zapraszam też do Szkoły Numerologii, w której nauczę Cię posługiwać się tymi metodami i będziesz mógł nieść tą wspaniałą moc dalej w świat ❤️