Numeroterapia

Umów się

Czym jest Numeroterapia?

Numeroterapia jest moją autorską metodą pracy ze świadomością, podświadomością, nadświadomością i emocjami. A także filozofią życiową, dzięki której uświadamiamy sobie, że wszystko co się wokół nas wydarza, dzieje się z jakiegoś powodu. Za pomocą wiedzy oraz narzędzi jakie oferuje, jesteśmy w stanie dowiedzieć się dlaczego coś nas spotyka, a także skutecznie zmienić bieg wydarzeń, na naszą korzyść. Dzięki połączeniu ze sobą kilku rewelacyjnych technik, takich jak: Numerologia, Reiki, Kroniki Akaszy oraz Medytacja, daje naprawdę fenomenalne efekty. 

Podstawą Numeroterapii jest Numerologia, a zwłaszcza Portret Numerologiczny, który opiera się na dacie urodzenia. Sporządzając go, uzyskujemy doskonały ,,skan’’, który zawiera zarówno duchowe jak i fizyczne predyspozycje. Za pomocą Numerologii przygotowujemy również plan terapii, uwzględniając czynniki energetycznie wspierające lub osłabiające w danym okresie życia. Następnie na jego podstawie, tworzymy harmonogram ćwiczeń oraz medytacji, które w połączeniu ze wsparciem energii Wszechświata, dają zdumiewające rezultaty.

Często w wielu terapiach bywa tak, że w pewnym momencie stają się mniej skuteczne, bądź pojawia się w nich ,,ślepy zaułek’’, z którego ciężko wybrnąć. Na tą ewentualność w Numeroterapii stosujemy energię Reiki, która może być wysłana nawet na największą odległość, dając budujące wsparcie w ciężkich chwilach. Stosujemy również odczyt z Kronik Akaszy, czyli z ósmej czakry. Dzięki tej technice, jesteśmy w stanie wydobyć informacje, które mogą znacząco podnieść skuteczność terapii, pozwalając wybrnąć z ślepego zaułka.

Jak przebiega Numeroterapia?

Najpierw spotykamy się na godzinnej lub półtoragodzinnej konsultacji indywidualnej, na której szukamy źródeł problemu i dobieramy plan działania. Na pierwszej konsultacji, ustalamy również harmonogram naszych spotkań, które odbywają się w trybie cotygodniowym. Działamy w ramach abonamentu*, za który płatność jest rozliczana z góry.

Koszt inwestycji: 1 godzina 210 zł  / 1,5 godziny 290 zł

Po konsultacji dobieram dla Ciebie, indywidualnie dopasowane ćwiczenia do pracy nad sobą - na następne kilka tygodni.
Otrzymasz ode mnie wszystkie potrzebne materiały takie jak:

Opis współpracy:

  1. Obowiązuje mnie całkowita tajemnica zawodowa, Tobie również polecam utrzymanie szczegółów terapii w tajemnicy
  2. Obiecuję zrozumienie oraz traktowanie Twojej duszy z należytym szacunkiem
  3. Jeśli podejmujemy współpracę abonencką - podaję Ci mój prywatny numer telefonu i jestem dostępna dla Ciebie w stacjach kryzysowych. Zawsze mogę Ci wysłać energię wzmacniająca Reiki.  

Co osiągniesz dzięki Numeroterapii?

Dzięki dokładnej analizie, technikom energetycznie wspierającym oraz sumiennym wykonywaniu zaleconych ćwiczeń i medytacji, będziesz w stanie:

  1.  Podnieść poczucie własnej wartości
  2.  Zacząć kochać i akceptować siebie 
  3.  Wyjść ze stagnacji i zacząć realizować swoje marzenia
  4.  Zmotywować się do pracy nad swoją formą fizyczną 
  5.  Znacząco poprawić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne

*Cena miesięcznego abonamentu uzależniona jest od narzędzi pracy, jakich będziemy używać.

Zapraszam też do Szkoły Numerologii, w której nauczę Cię posługiwać się tymi metodami i będziesz mógł nieść tą wspaniałą moc dalej w świat ❤️